אטרקציות לילדים בפתח תקווה

פתח תקווה – אם המושבות, היא אחת הערים המרכזיות בגוש דן, ומאכלסת בה משפחות רבות.
בכל משפחה מגיע הרגע שבו אנו מרגישים שמזמן לא בילינו יחד, אולי עקב השגרה היומיומית, ואולי כיוון שאנחנו רגילים להתראות על בסיס יומיומי.
ובכן, נראה שאין משהו שמשתווה לבילוי משפחתי עם הילדים באטרקציה מיוחדת
שתעניק לנו תחושה שמזמן לא חווינו, תחושה של הרפתקה וחוויה כזאת, שלא נמהר לשכוח בזמן הקרוב. וילדים?
הם עם לא פשוט…ובייחוד הילדים של היום.
הילדים שלנו מבלים שעות מול מסכים, החל במשחקי מחשב, דרך מסכי הסמארטפון והאינטרנט הביתי, וכלה בצפייה בערוצי הטלוויזיה האינסופיים.

הבילוי המרובה הזה גורם לילדים שלנו להפוך ליותר חכמים ופחות תמימים, וכאלו שלא ניתן להפתיע בקלות…האמנם? ובכן, מסתבר שקיימות אטרקציות שהן בהחלט בעלות פוטנציאל להוציא את הילדים שלנו פעורי פה. Timeout Escape"" הוא מתחם המציע חדרי בריחה שונים, וחלל שאותו ניתן להשכיר לטובת אירועים שונים ומותאמים עבורנו. חדרי הבריחה מצוידים היטב, מקצועיים, ומופעלים ע"י טובי המפעילים בתחום, וביכולתם לספק לנו זמן בילוי מסעיר, מעניין, מותח או מרגש- ע"פ מה שמתחשק לנו באותו היום! ועכשיו תגידו לנו אתם…יש דבר יותר טוב מאשר להוציא קצת את הילדים שלנו מהמסכים? אין ספק שזהו חלומו הרטוב של כל הורה. ואם אנו משלבים יחד עם זה גם חוויה משפחתית מגבשת ואיכותית…יש בכלל מה להתלבט?

אטרקציות לילדים בפתח תקווה

פתח תקווה היא עיר גדולה יחסית, מכונה "אם המושבות" וממוקמת בגוש דן, בסמוך לרמת גן ובני ברק. פתח תקווה מהווה עיר מרכזית, והיא משמשת משכן לחברות, מפעלים, קניונים, שווקים, וכמובן- שכונות מגורים רבות. משפחות רבות חיות בפתח תקווה, וסביר להניח שמדי פעם בפעם בני המשפחה יחפשו להם אטרקציות מעניינות וחדשות, ומה טוב אם הן יהיו קרובות לבית! היותה של פתח תקווה עיר גדולה ומרכזית, גורם לכך שלעיר יש הרבה להציע עבורנו ועבור הילדים שלנו. בין אם מדובר בקניונים גדולים המכילים כמעט כל מה שנרצה לרכוש, בין אם מדובר בפארקים ירוקים ומלאי מתקנים, ובין אם מדובר בג'ימבורי וקירות טיפוס- סביר להניח שנוכל להעסיק את הילדים שלנו בצורה די טובה, במידה ונהיה מעוניינים להוציא אותם קצת מהמסכים הרבים שמולם הם מבלים. רוב המשפחות החיות בפתח תקווה זמן מה, בוודאי שמכירות את רוב מה שיש לעיר להציע, ומה עושים במצבים שמתחשק לנו משהו חדש עבור ילדינו? משהו שיסעיר ויפתיע אותם? חוויה שתגרום להם לרוץ לספר לחבר'ה עליה?

חדרי בריחה בפתח תקווה

חדרי בריחה נכנסו חזק לתודעה שלנו בשנים האחרונות, ולא לשווא.
מדובר באופציה נוחה, קרובה לבית, חסכונית, וכזו שמאפשרת לנו אטרקציה מיוחדת מאין כמוה.
בעבר, במידה ורצינו לחוות הרפתקה שתשלוף אותנו
מהמציאות שלנו, ותזרוק אותנו לתוך עולם של דמיון ופנטזיה – לרוב היינו צריכים לטוס למקומות מיוחדים כמו יורו-דיסני למשל.
מאז כניסתם של חדרי הבריחה לאופנה, ותפוצתם המרשימה בכל הארץ – אנו יכולים פשוט להגיע לחדר הבריחה הקרוב אלינו, ולהתנתק למשך זמן מסוים, כך שנרגיש ממש כאילו עברנו למימד אחר…מתחם חדרי הבריחה של Timeout Escape ממוקם בקרית אריה שבפתח תקווה, והוא מציע לכם חוויה שכמותה עוד לא חוויתם.
חדרי הבריחה במתחם הם מהאיכותיים בארץ, מתופעלים במקצועיות, ומאפשרים גמישות בסוג החוויה שאנו רוצים להעניק לילדינו בבילוי המשפחתי איתם.
לרוב כשאנו מגיעים לאטרקציה מסוימת – יש תהליך קבוע, והמבקרים פשוט עוברים בו, קצת בדומה לפס ייצור.
לכן, יש משמעות וייחוד לאטרקציה המאפשרת גמישות והתאמה אישית.
מפעילי חדר בריחה מקצועיים, יוכלו להבין מתוך שיחה עם הלקוח, והיכרות עם הילדים ובני המשפחה- מה היא החוויה הרצויה. לאחר שיבינו זאת, הם יוכלו לבנות את ההרפתקה ממש כמו בדמיון שלכם, ולהעניק לכם אותה בדיוק כמו שחלמתם.
אין ספק שכל הורה מכיר היטב את ה"תכשיט" שלו, ומפעילי חדרי הבריחה של Timeout Escape"" תמיד ישמחו לשמוע ולאפיין מי עומד מולם, על מנת לקבל מושג על עולם הדמיון שלו, ועל הציפיות שלו מהחוויה.

התקשרו כעת
הזמינו חדר