מסיבת רווקים/מסיבת רווקות

מסיבות רווקים ורווקות נועדו כדי לחגוג את סוף "החופש" של המתחתן או המתחתנת, ומה יותר טוב מלחגוג חוויה כזו בחדר שאי אפשר לצאת ממנו ללא עבודה משותפת של החברים הכי טובים…?

למסיבת רווקות

החבורה שלכן היא כזו שאם יסתכלו עליה מהצד יגידו שצריך לאשפז אתכן?
מצוין! אתן חייבות לבוא לבקר…
בואו לבחור את חדר הבריחה שהכי מתאים לכלה שלכם, אם אתן חברות אמיתיות אתן תתנו לה להתמודד לבד… המתחם שלנו מסוגל להכיל קבוצות קטנות, גדולות, מופרעות ורגועות. העיקר שנשמע מתוך החדר המון צרחות של שמחה וצחוק.

למסיבת רווקים

מה יש יותר בחבר'ה שלכם אמיצים או חכמים? גברים של פעם או הגבר החדש?
מגוון חדרי בריחה לקבוצות גדולות וקטנות שישגעו כל אחד מכם ויעמידו אתכם בפני אתגרים שהם לא רק למוח אלא גם לאיכות חבורה שלכם.
למסיבות רווקים בדרך כלל מגיעים מכרים של החתן מכל מיני תקופות ושלבים בחיים, מה שהופך את האטרקציה הזו למעניינת יותר, כי שיתוף הפעולה הוא אנשים שלא בהכרח מכירים אתכם. החתן לעומת זאת, רואה את כל המשוגעים שהוא אוהב מאמצים את השכל כדי לעזור לו לברוח. בקרוב מאוד הוא יצטרך את זה…
רווקים …. ורווקות ?!?!
מה אתם אומרים על להיכנס לשני חדרים נפרדים (שעות הגעה שונות!!) ולפתע להיפגש בחדר אחד ביחד ???!!!

חוויה מעולם אחר בלי לצאת מפתח תקווה…

יש לא מעט חדרי בריחה במרכז, אבל באירועים כמו מסיבת רווקים ורווקות אנחנו מחפשים משהו שיתאים למגוון של אנשים. רשת חדרי הבריחה timeout escape מגוונת ותוכננה כך שהיא יכולה לתת מענה לכולם. המיקומים הנוחים של חדרי הבריחה, המגוון של הסיפורים האפלים סביב החדרים, חדרי האירועים הפרטיים, והכי חשוב – חוויית הביחד שהאטרקציה הזו מעניקה לנו.
אתם כבר תרגישו את זה ברחבת הריקודים באירוע עצמו.

חדש! חדר זעם…
כל התקופה הזו של החתונה מאופיינת בהמון לחץ ומתח, הסכמה וחוסר הסכמה בין בני הזוג, הוצאות וסטרס, אז במקום לחכות ליום שאחרי החתונה כדי להשתחרר מהלחץ,
קחו מחבט או אלה, כנסו לחדר עם מוצרים שבירים שכיף להרוס ו… התחילו לשבור!
זו לא חוויה מתקנת, אבל בהחלט חוויה הורסת! החתן והכלה כבר יודו לכם.

בתכל'ס…
אורחים במסיבות רווקים ורווקות מתחלקים לשני סוגים, הנשואים ואלו שעדיין לא.
לנשואים אתם תעשו אחלה שירות אם תוציאו אותם קצת לנשום אוויר, ואולי אפילו תסדרו להם חוויה זוגית – אם זו מסיבה של רווקים ורווקות יחד.
והאורחים הלא נשואים, טוב, מה כבר יש להם לעשות..?
אז קדימה, פנו אלינו לבדיקת תאריכים ותסדרו לכם ולמתחתנים חוויה בלתי נשכחת רגע לפני שהם מזדקנים לכם מול העיניים…

התקשרו כעת
הזמינו חדר